Posted by in Komerciniai pastatai | 0 comments

Verslo biurų kompleksas „Premium“ iškilo Žirmūnų, Antakalnio ir Senamiesčio sandūroje. Šiuolaikinė architektūra, puikus pastatų matomumas ir idealus privažiavimas iš bet kurio Vilniaus miesto taško – taip 2013-ųjų pabaigoje pradėtą statyti A klasės biurų projektą „Premium“ pristato jo plėtotojas – bendrovė „Evolis“.

12 tūkst. kv.m. bendro ploto biurų komplekso architektūrinį projektą parengė R. Bimba ir UAB ‘AKG’ komanda.  Jį sudaro du, 7 aukštų 5000 kv.m. ir 6 aukštų 3400 kv.m., pastatai sujungti 2 lygių požemine stovėjimo aikštele su tiesioginiu patekimu į darbo vietas 4 greitaeigiais liftais.

 

Verslo centras suprojektuotas pagal atvirų erdvių koncepciją, tačiau čia įsikūrusios bendrovės stiklinių pertvarų pagalba gali jas perskirti savo nuožiūra.

„Premium“ projektą plėtojančios investicinių projektų valdymo įmonės „Evolis“ direktorius Jurij Novickij paaiškino, kad pagrindiniu iššūkiu projektuotojams tapo sklypo ribojimai – jį dalija magistralinė šilumos trasa. Architektams teko ieškoti sprendimo, kaip perskirtame sklype išdėstyti du šiuolaikinės architektūros biurų pastatus. Iki galutinio sutarimo prireikė 8 projekto variantų. Plėtotojai atsižvelgė ir į sostinės savivaldybės Miesto plėtros departamento prašymą išvengti perimetrinio užstatymo.

J. Novickij neabejoja, kad verslo centro išskirtinumas – įgyvendinti ir A klasės biurams, ir A energinio efektyvumo klasės pastatams keliami reikalavimai.

Šaltiniai

Tekstai:

1. Verslo centras “Premium”

2. Statyba ir arkchitektūra

Nuotraukos:

1. Google maps

2. KeiciasiMiestai.lt

Žemėlapis

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *